Ώρα για δράση στα πρωταθλήματα της Παγκύπριας Ομοσπονδίας Ακαδημιών Ποδοσφαίρου (ΠΟΑΠ). Πλούσιο το πρόγραμμα του Σαββάτου 5 Νοεμβρίου με όλες τις ηλικιακές κατηγορίες σε Λευκωσία και Λεμεσό. Πέραν από τα πρωταθλήματα που αρχίζουν το Σάββατο, θα συνεχιστεί και αυτό του 2004 το οποίο έχει αρχίσει εδώ και μερικές εβδομάδες.
Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου 5 Νοεμβρίου:
2002/03 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
DRAGAO FC | VS | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΟΚ/ΘΙΑΣ | 10:20 | ΚΟΙΝ.ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ |
ARSENAL ‘B’ | VS | ΑΛΦΑ ΗΡΑΚΛΗΣ | 12:10 | ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ |
NICOSIA FC-JUNIOR | VS | ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ | 11:00 | ΚΑΪΜΑΚΛΙ |
ΠΑΕΕΚ-FC UNITED | VS | ARSENAL ‘A’ | 14:15 | ΠΑΕΕΚ |
2004(11VS11) PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
EFTHYMIADES FA | VS | FARMA | 14:30 | ΠΑΝ.ΚΥΠΡΟΥ |
NICOSIA FC-JUNIOR | VS | ΚΑΜΑΡΕΣ Ν.C. | 15:30 | ΦΟΡΟΥΜ |
GALACTICOS-NUEVO | VS | PROFESSIONAL | 15:00 | ΑΔΩΝΗ |
FAN-FUN | VS | FC UNITED | 14:00 | ΦΟΡΟΥΜ |
2004(9VS9) PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
ΠΥΡΓΑ FC | VS | PROFESSIONAL | 08:30 | ΦΟΡΟΥΜ |
DRAGAO CF | VS | ARSENAL | 10:50 | ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ |
FUN-FAN | VS | ΡΕΠΟ |
2004(9VS9) CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ | VS | ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ | 10:50 | DA LUZ |
ΠΑΝΣΟΛΕΙΟΣ | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 11:30 | ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ | VS | GALACTICOS-M | 12:10 | DA LUZ |
FC UNITED | VS | ΦΑΡΜΑ | 09:50 | ΦΑΡΜΑ |
EAΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ | VS | ΡΕΠΟ |
2005 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
DRAGAO FC | VS | GALACTICOS | 12:00 | CITY ΠΑΛΛ. |
BARCELONA | VS | ΕΛΠΙΔΑ FC | 09:40 | FOOTBALL PARK |
ΦΑΡΜΑ | VS | FUN FEVER | 08:30 | ΦΑΡΜΑ |
FC UNITED | VS | ARSENAL | 10:50 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
FAN AIANTAS | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 09:50 | ΦΟΡΟΥΜ |
NICOSIA FC-JUNIOR | VS | ΡΕΠΟ |
2005 CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
MAVROUDES FA | VS | FUN FEVER | 14:30 | DA LUZ |
DRAGAO FC | VS | ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ | 13:20 | CITY ΠΑΛΛ. |
ASPRAKIS KIDS FA | VS | ARSENAL | 13:30 | DA LUZ |
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ-ΑΓΟ | VS | ΡΕΠΟ |
2006 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
BARCELONA | VS | FAN AIANTAS | 12:00 | FOOTBALL PARK |
STRIPES | VS | ELPIDA FC | 09:40 | ΑΛΙΟΝ |
FC UNITED | VS | GALACTICOS | 08:30 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
MAVROUDES FA | VS | ARSENAL | 12:00 | ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ) |
ΦΑΡΜΑ | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 12:20 | ΦΑΡΜΑ |
ΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ | VS | FUN FEVER | 09:40 | ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ |
2006 CHAMPIONS A ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
FUTURE F.S. | VS | NICOSIA FC-JUNIOR | 11:10 | ΦΟΡΟΥΜ |
ΠΥΡΓΑ FC | VS | ΤΑΚΤΑΚΑΛΑΣ 1931 | 13:10 | ΑΛΙΟΝ |
FC UNITED | VS | GALACTICOS | 13:30 | ΦΑΡΜΑ |
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ | VS | FUN FEVER | 12:10 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
ΠΑΝΣΟΛΕΙΟΣ | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 09:00 | ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ |
DRAGAO FC | VS | FAN AIANTAS | 09:40 | CITY ΠΑΛΛ. |
GALACTICOS-M | VS | ARSENAL | 12:20 | ΦΑΡΜΑ |
ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ | VS | ΡΕΠΟ |
2007 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
ΦΑΡΜΑ | VS | ΠΑΝΤΑΖΗΣ | 11:10 | ΦΑΡΜΑ |
FC UNITED | VS | GALACTICOS ‘B’ | 13:20 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
MAVROUDES FA ‘B’ | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 09:40 | ΟΛΥΜΠΙΟΝ |
MAVROUDES FA ‘A’ | VS | ARSENAL | 10:50 | ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ) |
STRIPES FA | VS | GALACTICOS ‘A’ | 08:30 | ΑΛΙΟΝ |
DRAGAO FC | VS | FUN FEVER | 08:30 | CITY ΠΑΛΛ. |
NICOSIA FC-JUNIOR | VS | FAN AIANTAS | 11:10 | ΦΟΡΟΥΜ |
2007 CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
MAVROUDES FA | VS | GALACTICOS | 10:50 | ΟΛΥΜΠΙΟΝ |
ΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ | VS | ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ | 08:30 | ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ |
ΦΑΡΜΑ | VS | ARSENAL | 11:10 | ΦΑΡΜΑ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ | VS | FAN AIANTAS | 08:30 | ΟΛΥΜΠΙΟΝ |
FC UNITED | VS | FUN FEVER | 09:40 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
FUTURE F.S. | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 12:30 | ΦΟΡΟΥΜ |
STRIPES FA | VS | ΕΛΠΙΔΑ FC | 10:50 | ΑΛΙΟΝ |
ΠΥΡΓΑ FC | VS | PROFESSIONAL | 12:00 | ΑΛΙΟΝ |
2008 CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ | VS | ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ | 09:40 | DA LUZ |
MAVROUDES-GRAMMAR | VS | ΠΑΝΤΑΖΗΣ | 08:30 | ΟΛΥΜΠΙΟΝ |
ΠΥΡΓΑ FC | VS | GALACTICOS | 09:40 | ΑΛΙΟΝ |
DRAGAO FC | VS | ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ | 10:50 | CITY ΠΑΛΛ. |
MAVROUDES FA | VS | ARSENAL | 13:10 | ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ) |
ΠΑΝΣΟΛΕΙΟΣ | VS | FAN AIANTAS | 10:20 | ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ |
ASPRAKIS KIDS FA ‘Β’ | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 08:30 | DA LUZ |
FC UNITED | VS | ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ | 09:40 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
ΦΑΡΜΑ | VS | FUTURE F.S | 08:30 | ΦΑΡΜΑ |
STRIPES FA | VS | ΑSPRAKIS KIDS FA ‘Α’ | 09:40 | DA LUZ |
2009 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
STRIPES FA | VS | GALACTICOS | 12:00 | ΑΛΙΟΝ |
ΦΑΡΜΑ | VS | ARSENAL | 09:50 | ΦΑΡΜΑ |
MAVROUDES FA | VS | PROFESSIONAL | 10:30 | ΟΛΥΜΠΙΟΝ |
DRAGAO FC | VS | FUN FEVER | 08:30 | CITY ΠΑΛΛ. |
FC UNITED | VS | FAN AIANTAS | 12:10 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
2009 CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
DRAGAO FC | VS | NICOSIA FC-JUNIOR | 09:40 | CITY ΠΑΛΛ. |
ASPRAKIS KIDS FA | VS | ΕΛΠΙΔΑ FC | 08:30 | DA LUZ |
MAVROUDES FA | VS | FAN AIANTAS | 08:30 | ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ) |
STRIPES FA | VS | ARSENAL | 08:30 | ΑΛΙΟΝ |
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | VS | ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ | 09:40 | ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ |
PROFESSIONAL | VS | GALACTICOS | 08:30 | ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ |
DRAGAO FC | VS | NICOSIA FC-JUNIOR | 09:40 | CITY ΠΑΛΛ. |
2010 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |||
DRAGAO FC | VS | GALACTICOS | 10:50 | CITY ΠΑΛΛ. |
GALACTICOS-M | VS | ΠΑΝΤΑΖΗΣ | 13:30 | ΦΑΡΜΑ |
STRIPES FA | VS | PROFESSIONAL | 10:50 | ΑΛΙΟΝ |
MAVROUDES FA | VS | FAN AIANTAS | 09:40 | ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ) |
FC UNITED | VS | ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ | 08:30 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ |
FUN-FEVER | VS | ΡΕΠΟ |